+90 458 211 68 14
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Gold Dedektör Hakkında


Ön Yazı

Yılların birikim ve tecrübesiyle profesyonel Pulse ınduction metal detektörler üzerinde önemli bir konuma sahiptir. Goldstar X, Goldstar X-Pro ve Goldstar GT16 serileriyle gelişimini sürdürmektedir.
Pulse indiction sistem; metalleri daha derinden tespit etme avantajı sağlar. Bununla beraber Pulse sistemin devre yapısı profesyonel olması gerekmektedir. Bir Pulse cihazın performansını derinlikten önce zor toprak şartlarında istikrarlı çalışması belirler. Dünya çapında birçok Pulse dedektör yapılmakta fakat yeterli stabilite sağlanamamaktadır.
GT16 Devre yapısı mikroişlemcilerle donatılmıştır. Çalışmalar normal toprak, mineralli toprak, eski dönem yaşam topraklarında test edilmiş buna göre önlemler ve filtreler konulmuştur. Frekans ayarları ile etraf parazit etkileri mümkün mertebe yok edilmiştir. Tatmin edici bir derinlikle ideal hale getirilmiştir.
Profesyonel kullanıcılar eşliğinde test edilip ince detaylarına kadar Ar-Ge’si yapılmaktadır. Küçük arama bobinleri, küçük sığ nesneleri saptamak üzere tasarlanırken, büyük arama bobinleri büyük, derin gömülü nesneleri bulmak için yapılmıştır. Mineralli toprak şartlarında çalışmaya uygun program geliştirilmiştir. Küçük bobinlerde GR Yani Ground balans sistemi uygulanmaktadır. Bu sistem zemin dengeleme sistemidir. Hangi toprak yapısı olursa olsun balans ve derinlik kaybı toprakta olmaz. Toprak mineralini büyük oranda ortadan kaldırır. Kolay kullanım sağlar.
Goldstar; tüm metaller yani büyük hazineler, defineler, gurup paralar, yeraltı metal boruları, heykeller, kayıp eşyalar, sikkeler vb. bulunmasında seçkin cihazlardan biridir.
Metalleri iletkenlik değerine göre sınıflandırmaktadır. Metallerin boyut ve ağırlığına göre 00,99 aralığında değer vermektedir.
Kullanımı fabrika ayarları ile herkes için kolaydır. Profesyonel kullanıcılar için ayar ve menü değişiklikleri yapılabilmektedir. Yeni bir kullanıcı sadece bir tuşa basarak toprak ayarı yapabilir hemen aramaya başlayabilir. Kullanma kılavuzunda eski yerleşim yerlerinde, kayalık bölgelerde, tek para ve toplu gömülerde nasıl bir ayar gerektiği detaylıca yazılmıştır.
Müşterilerimiz cihazlarımızı doğal arazide eğitim alarak her şeyi net görebilmesi yanılmaya meydan bırakmayacak derecededir. Özellikle müşterilerimizin aldığı cihazlarda söylemden farklı bir durumla karşılaşmamaları için özen gösterilmektedir. Gold Dedektör; profesyonel doğal eğitim sahası ile detaylı ve ücretsiz eğitimini vermekle birlikte müşterilerinin başarıya ulaşması için tüm gayretini göstermektedir.
Hizmet ve ürün satış sonrası destek ile müşterilerimizin mutlu bir şekilde kalıcı olmaları sağlanmaktadır.

Ürünler Garantili mi ?
Ürünlerimiz 24 Ay Garanti Süresi Vardır.
Telefonla Yardım Alabilirmiyim ?
Sormak istediğiniz ne varsa her zaman bize ulaşabilir yada mail atabilirsiniz. ([email protected]) Whatsapp : +90 535 689 63 79