+90 458 211 68 14
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Gold Dedektör Hakkında


SEKTÖRÜN ÖNCÜSÜ

2000 Yılından beri pulse induction derin arama metal dedektörleri üzerindeki merak, önce kullanım daha sonra bizi üretime sevk etmiştir. Birçok cihazı sahada kullanarak ve deneyimleyerek daha verimli bir cihaz üretimi için çalışmalara başladık. Bu çalışmalar yoğun ve yorucu olmasına rağmen azim ve kararlılıkla devam ettik. Şüphesiz ilim sınırsız olduğu gibi teknolojinin gelişimi de sınırsızdır.
2012’de başlayan ilk üretim X-Pro, X-Pi, 2016’da GT, GT-16, 2018’de GT-18 cihazımızı çıkardık. 2022 itibariyle GT-20 cihazımızı sizlere sunmaktayız. Her modelde memnuniyet oranı artmaktadır.  Uzun bir zaman yoğun çalışmalar ile üst düzey sistem haline getirilen GT-20 modelimize son sistem mikro işlemciler eklenerek geliştirilmiştir.

AR-GE kapsamında cihazımız birçok sahada test edilmektedir. Öncelikle usta kullanıcılar tarafından birçok toprak şartlarında kullanılarak test aşamasından sonra piyasaya sürülmektedir. Bu anlamda tüm Ar-Ge süreci doğal toprak yapılarında test edilmektedir. Amacımız derine inmekle beraber istikrarlı çalışmasıdır. Asıl olan tatmin edici derinlikle beraber stabil olmasıdır. Filtre devresi, frekans ayarları, kaliteli ses sunum yapısı ve zor toprak koşullarında farklı Ground Balans sistemi ile donatılmıştır.
Hem amatör hem profesyonellerin kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Kullanımın kolay olması için pratik kullanım kılavuzu eğitim videoları ile desteklenmektedir.
Merak ettikleriniz ya da eğitim, tanıtım videolarımıza ulaşmak için gerek facebook Gold Gurubuna veya youtube kanalımıza abone olabilirsiniz.

Ürünler Garantili mi ?
Ürünlerimiz 24 Ay Garanti Süresi Vardır.
Telefonla Yardım Alabilirmiyim ?
Sormak istediğiniz ne varsa her zaman bize ulaşabilir yada mail atabilirsiniz. ([email protected]) Whatsapp : +90 535 689 63 79